6.grupas bērni kopā ar muzejpedagogu veidoja kartiņas – vienu veltot sev tuvam cilvēkam, otru – kādam vientuļam cilvēkam, kurš ar muzeja starpniecību saņems šo kartīti.

6.grupas bērni kopā ar muzejpedagogu veidoja kartiņas – vienu veltot sev tuvam cilvēkam, otru – kādam vientuļam cilvēkam, kurš ar muzeja starpniecību saņems šo kartīti.

Bērni klausījās stāstu par svecēm un, kā radās gaisma cilvēku mājās. Kopā ar muzejpedagoģi Baibu Vētrāju veidoja sveci no bišu vaska plāksnes un zīmēja ar sveces galu, kuru pēc tam pārklāja ar akvareļu krāsām radot interesantu zīmējumu!
Lasīt vairāk...


Četri PII “Bitīte” pedagogi piedalījās starptautiskajā izglītības tehnoloģiju izstādē BETT, kur iepazinās ar jaunākajām tendencēm un risinājumiem izglītības tehnoloģiju jomā. Izstādes laikā pedagogi guva ieskatu gan pilnīgi jaunos digitālajos rīkos, gan arī jau zināmu tehnoloģiju uzlabotajās versijās, kas veicina mācību procesa kvalitāti, bērnu iesaisti un pedagogu darba efektivitāti. Iegūtās zināšanas un iedvesma tiks izmantotas ikdienas darbā, bagātinot mācību procesu PII “Bitīte”.


Ne tikai lapas ir baltas, bet arī sniegs. Kā būtu zīmēt sniegā? Interesanti, bet ne tik viegli kā uz papīra. Pikniks ziemā. Tēja arī ziemā var būt silta un ap krūzīti var sasildīt rokas. Bērni secina, ka laukā ēst ir forši!


Šodien PII “Bitīte” sešgadīgie bērni piedalījās iestādes rīkotajā erudīto komandu spēlē “Esmu zinošs dabaszinībās”. Pasākuma laikā bērniem bija iespēja attīstīt un nostiprināt savas zināšanas un talantus dabaszinību jomā. Darbojoties komandās, viņi mācījās sadarboties, uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un saskaņot savas darbības ar komandas biedriem. Spēle veicināja bērnu izziņas interesi, domāšanu un savstarpējo sadarbību.
Erudīts “Esmu zinošs dabaszinībās”
Lasīt vairāk...PII “Bitīte” decembrī notika puzļu likšanas sacensības .Tas bija aizraujošs un izzinošs pasākums, kas bērniem sagādāja daudz prieka. Mazie dalībnieki ar lielu interesi salika dažādas puzles, trenējot loģisko domāšanu, uzmanību un pacietību. Katrs bērns darbojās savā tempā, mācoties neatlaidību un priecājoties par paveikto rezultātu. Sacensības noritēja draudzīgā un atbalstošā gaisotnē, veicinot arī sadarbības prasmes!

Šodien mūsu iestāde bija prieks uzņemt Ungārijas vēstnieku Ģerģu Urkuti (György Urkuti dr) , kurš iepazinās ar pirmsskolas izglītību Latvijā. Atzinīgi novērtēja mūsu izglītības sistēmu un vienojāmies par turpmāko sadarbību!

Viena komanda no mūsu iestādes “Robotikas pulciņa”, kopā ar skolotāju Nansiju Auzu, devās uz BJC rīkoto LEGO robotikas sadraudzības pasākumu. Tajā valdīja draudzīga un radoša atmosfēra – komanda iepazinās ar citiem dalībniekiem un pārbaudīja savas prasmes dažādos uzdevumos. Bērni ar aizrautību risināja tehniskos izaicinājumus, darbojās komandās un stiprināja savas sadarbības prasmes. Pasākums sniedza ne tikai jaunas zināšanas, bet arī pozitīvas emocijas, iedvesmu un vēl lielāku motivāciju darboties robotikas jomā.
Lego robotikas sadraudzības pasākums
Lasīt vairāk...