Grupiņas

 

 

1.GRUPA

  
   

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Ilze Razgale
  • Sarmīte Stepanova

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Sarmīte Linde

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00 – 8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00 – 8.30
Brokastis 8.30 –9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00 – 11.00
Pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00 – 11.40
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 11.40 – 12.30
Gatavošanās dienas atpūtai,higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.30 – 15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas 15.00 – 15.30
Launags 15.30 – 16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00 – 19.00

2.GRUPA

 

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Anda Štobe
  • Inita Klauģe

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Inta Laukgale
  • Iveta Duka

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.30-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-10.00
Ģērbšanās,pastaiga svaigā gaisā – rotaļas, darbs, vērojumi, kustību attīstība 10.00-11.00
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 101.00-12.00
Gatvavošanās dienas atpūtai,higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas. 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

3.GRUPA

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Inga Ādlere
  • Inga Vanaga

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Logopēds:

  • Alise Valtere

Skolotāja palīgs:

  • Mārīte Krauķe

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00 – 8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00 – 8.30
Brokastis 8.40 – 9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00 – 11.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas, darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras,bērnu atpūta 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās.Rotaļas. 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

4.GRUPA

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Aiga Zandere
  • Inga Špude

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Gunta Muižniece
  • Rita Bērtule

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, sarunas,rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.40-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-11.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas, darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai,Higiēnas procedūras, bērnu atpūta 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas. 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

5.GRUPA

 

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Aija Baumane
  • Ilze Vāvera

Skolotājs logopēds:

  • Alda Lausa

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Ilona Limbaite

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.40-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-11.00
Pastaiga svaigā gaisā – rotaļas, darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai, bērnu atpūta 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, higiēnas procedūras 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

6.GRUPA

 

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Anita Sīle
  • Iveta Svēte

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Sandra Štāle

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.40-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-11.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas
12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

7.GRUPA

  

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Iveta Dzirko
  • Liene Sorokina

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Anita Razgale
  • Rolanda Reimane

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.30-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-10.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 10.00-11.00
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 11.00-12.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

8.GRUPA

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Ilze Goldberga
  • Gunta Bambāle

Skolotājs logopēds:

  • Rasa Rasmane

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Inese Čalkova

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.35-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-10.30
Pastaiga svaigā gaisā – rotaļas, darbs, vērojumi, kustību attīstība 10.30-11.40
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 11.40-12.30
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.30-15.00
Pakāpeniska celšanās, higiēnas procedūras 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās. 16.00-19.00

9.GRUPA

 

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Kristīne Cibuka
  • Ilze Emoliņa

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Krista Kokoreviča
  • Linda Eglīte

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.30-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-10.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 10.00-11.00
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 11.00-12.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, higiēnas procedūras 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās 16.00-19.00

10.GRUPA

  

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Daina Krudze- Skrudze
  • Sintija Strautiņa

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Svetlana Kozlovska

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.30-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-10.30
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 10.30-11.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 11.30-12.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 12.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās 16.00-19.00

11.GRUPA

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Solvita Valdmane
  • Solvita Liekniņa

Skolotājs logopēds:

  • Rasa Rasmane
  • Ingūna Smutova

Speciālais pedagogs:

  • Indra Brālīte

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Ilze Rieksta

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.40-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-11.00
Ģērbšanās, pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai, higiēnas procedūras, bērnu atpūta 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, rotaļas 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās 16.00-19.00

12.GRUPA

 

Pedagogi

Pirmsskolas izglītības skolotājas:

  • Astrīda Vilerte
  • Anita Leimane

Skolotājs logopēds:

  • Rasa Rasmane

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja:

  • Laila Ābola

Pirmsskolas izglītības sporta skolotāja:

  • Iveta Mellenberga

Skolotāja palīgs:

  • Daiga Preisa

Dienas gaitas aktivitāšu secība

Bērnu sagaidīšana,sarunas, rotaļas, individuālais darbs 7.00-8.00
Kustību aktivitātes, rīta vingrošana, higiēnas procedūras 8.00-8.30
Brokastis 8.40-9.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības, tajā skaitā rotaļas un rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas 9.00-11.00
Pastaiga svaigā gaisā – rotaļas,darbs, vērojumi, kustību attīstība 11.00-12.30
Gatavošanās pusdienām. Pusdienas 12.30-13.00
Gatavošanās dienas atpūtai, bērnu atpūta. 13.00-15.00
Pakāpeniska celšanās, higiēnas procedūras 15.00-15.30
Launags 15.30-16.00
Daudzveidīgas bērnu attīstību veicinošas darbības – tajā skaitā rotaļas laukumā, spēles, individuālais darbs, rotaļnodarbības vai citas mācību darba organizācijas formas; bērnu pakāpeniska došanās mājās 16.00-19.00